close
News

Stačí vám 100 Kč. Jak a kde koupit první Bitcoin? Návod pro začátečníky

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

SMĚNÁRNA: http://bit.ly/coinbasestanda. Bitcoin je fenomén a ekonomicky-technologická revoluce. Pokud přemýšlíte o koupi, doporučuju směnárnu Coinbase. Je jednoduchá i pro lidi, co o Bitcoinu nic neví. Jo a nezapomeňte: vždycky investujte jen ty peníze, které můžete ztratit!

DEJ ODBĚR »»» http://bit.ly/StandaShowOdber

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook »»» https://www.facebook.com/Standashow
Instagram »»» https://www.instagram.com/standashow/
Twitter »»» http://twitter.com/standashow
Twitch »»» https://www.twitch.tv/standashow

===

PODPORA

StandaShow funguje díky vaší podpoře. Každý příspěvek se počítá a umožňuje mi dělat kanál tak, jak by to jinak nebylo možné. Nebýt závislý na sledovanosti a mít větší svobodu při tvorbě. Za to vám děkuji!

PayPal »»» http://www.standashow.cz/donate
Číslo účtu »»» 1303928089/3030 (AirBank)
Bitcoin adresa »»» 13TgBvBYCk5c7eYRj67KdGfnPNcn1SC9ut

===

Kontakt: https://www.facebook.com/Standashow
Email (pouze pro obchodní spolupráce!): stanislav.hruska@gmail.com

P. O. Box:
EDM s.r.o.
Stanislav Hruška,
Na Žertvách 34,
180 00, Praha 8

===

StandaShow – nedělám videa pro děcka. Jmenuju se Standa (nečekaně, ehm), je mi 28 let a žiji v Praze. Zajímám se o YouTube, technologie a politiku. A točím o tom videa.

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. Co jsme se během 15 minut dozvěděli? Vlastně jen to, že Coinbase má nejlepší referral program. Ostatně jako ve spoustě dalších podobných videích. Uvítal bych info o méně předražených platformách.

  2. Nechápu že tomu ještě někdo může věřit, když každý ví, že 99 procent lidí kvůli tomu přišlo i o kaťata. Znal jsem taky jednoho mladého šarlatána, který se snažil namotávat lidi na Bitcoin a jiné "šitkojn měny", než přišel o všechno a teď maká v kolbence za minimálku. Prý měna.. Až tím někde zaplatíte chleba, začnu tomu věřit. Do té doby to je jen natisknutý prd někde na počítači.

Leave a Response