close
News

Neden Bitcoin satın almaya başladım? Doğru zaman şimdi mi?

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

Üye olmak ve kripto para satın almak için: https://www.bittrt.com/

Herkese merhaba, kişisel YouTube kanalıma hoşgeldiniz. Bu videoda, zaten uzun süredir ilgilendiğim bir konu hakkında konuşmak istiyorum o da Bitcoin. Öncelikle altını çizerek uyarıyorum bu videoda anlatacağım şey tamamen benim kişisel görüşlerimi yansıtıyor. Ben yatırım tavsiyesi verebilecek bir uzman değilim ve bu videoda anlatacaklarım da bir yatırım tavsiyesi değil. Yanılabilirim, zarar edebilirim o nedenle siz de eğer bu videodan sonra kripto para yatırımı yapmaya karar verirseniz bu piyasanın çok volatil olduğunu, zarar edebileceğinizi mutlaka unutmayın.

Bundan böyle kademeli olarak Bitcoin satın almaya karar verdim, peki neden? Bunun 2 sebebi var.

1-) Yaklaşık 2 ay sonra Bitcoin Halving yani ödül yarılanması gerçekleşecek. Daha önce 2012 yılında yarılanma olmuş, fiyat 270 dolardan 800 dolara kadar 8 aylık bir süreçte artmıştı. Daha sonra 2016 yılında yarılanma sonrası ise 20.000 dolarlara kadar gelen bir boğa piyasasını 2017 yılında yaşamıştık. Ben de 2 ay sonra gerçekleşecek yarılanma sürecinden sonra, hemen olmasa bile önümüzdeki dönemde Bitcoin’in değerinin önemli derecede artaracağını düşünüyorum.

2-) Bildiğiniz gibi dünyadaki tüm piyasalar, mevcut virüsler nedeniyle çakıldı. Kripto para piyasası bu çöküşlerden en ağır yara alan piyasalardan biri oldu ve BTC bundan 1 ay önce 10.000 dolar seviyesindeyken 3800’lere kadr düştü ve şu an 5000 dolarlar seviyesinde devam ediyor. Yani bana göre, bu fiyatlar KADEMELİ alım yapmak için uygun. Neden kademeli diyorum, çünkü tüm paramı bir kerede yatırmak yerine, daha da düşme ihtimaline karşı bölerek satın alım yapıp ortalam fiyatımı daha da aşağıya çekebilirim. Ha yukarı giderse de, yapacak bi şey yok ortalama fiyatım daha yukarıda olacak. Ayrıca videoda Bittrt üzerinden nasıl Bitcoin alınır sorusuna da yanıt olmaya çalıştım. İyi seyirler!

KATIL butonuyla bana destek olabilirsiniz: https://hwp.to/3cmXq1k

Sosyal medya hesaplarım:
https://twitter.com/KEnginar
https://www.instagram.com/kenginar/

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. Bitcoin’s price action has been flashing warning signs to investors throughout the past few days, with buyers and sellers largely reaching an impasse as the cryptocurrency struggles to garner any clear momentum. Its stalling uptrend has come about due to the intensity of the resistance between $11,000 and $11,200. Each tap of this region has catalyzed intense selloffs. Various analysts are now offering mixed outlooks on the asset, widely noting that its mid-term trend hinges almost entirely on its reaction to $11,000. The grounds are shaky and also different views and speculation going on about bitcoin and the next move will there be a strong uptrend or more dipping, it's a speculative market which is why accumulating and stacking up more coins in your holdings is of utmost importance, am not talking DCA but trading I am a swing trader and I can say I have my profit to show for it but the core reason to my successful trading experience is Bryant Miller. He is trade guide/coach and also a Trade signal provider, he provides the best trade calls, I was able to stack up 18 btc in profits in my holdings in just a short while of copying his trade signals in my trade. Bryant can be reached through Telegram (bryantmillertrade) and WhatsApp (+12532317125) for more inquiries into his trade signal services.

Leave a Response