close
News

Jde si Bitcoin pro $16 000? | Bitcoiny ze Silk Road | ETH 2.0 zatím pod 10% – CEx 06/11/2020

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

🎞Video “Jak investovat do Bitcoinu? – investiční strategie DCA”: https://www.youtube.com/watch?v=4y2VCEpiPQA
🎞Playlist “Úvod do Bitcoinu”: https://bit.ly/UvodDoBitcoinu
ETH 2.0 aktuální stav stakingu: https://launchpad.ethereum.org/

📰Zprávy:
• 0:00 Intro
• 0:40 Jdeme rovnou na Šarlatánskou analýzu BTC
• 4:30 Co Kicom doporučuje?
• 06:18 Fear & Greed index
• 07:38 A jak jsou na tom altcoiny?
• 09:19 Jak si vede zlato a akciové trhy?
• 11:01 Pohyb BTC v hodnotě $1bn
• 14:32 Kolik je uloženo ETH v depozit kontraktu?
• 18:51 Smutný příběh: https://cointelegraph.com/news/i-destroyed-my-life-uniswap-trader-spends-9-500-in-fees-on-120-transaction
• 21:34 Virgin Galactic: https://spacenews.com/virgin-galactic-prepares-to-transition-to-operations/

💰Nákup kryptoměn a $10 v Bitcoinu zdarma při nákupu nad $100:
http://bit.ly/BitcoinovejKanal-Coinbase

💠Altcoinová burza Binance: http://bit.ly/BitcoinovejKanal-Binance
💵Nákup kryptoměn za CZK – Česká směnárna Simplecoin: https://bit.ly/Simplecoin

👕E-Shop s merchem: https://bitcoinovejkanal.cz/eshop/

🔑Doporučené hardwarové peněženky:
Trezor One: http://bit.ly/BK-Trezor-One
Ledger Nano S: http://bit.ly/BK-Ledger-Nano-S
Trezor Model T: http://bit.ly/BK-Trezor-T
Ledger Nano X: http://bit.ly/BK-Ledger-Nano-X

🦁Internetový prohlížeč Brave, který odměňuje kryptoměnou:
http://bit.ly/BK-Brave

👑Fyzické zlato (a jiné drahé kovy) nakupuji u společnosti Golden Gate.
Kontaktujte prosím obchodního zástupce Michala Koláře: http://bit.ly/GG-MichalKolar

❤️Kanál můžete podpořit kryptoměnami:
Lightning Network: https://tippin.me/@BitcoinovejKnl
BTC: 3CtnU3tSMsJ8mSZ6QxkE3bHVyHt6cqcwgh
LTC: MKXnaabHPAnsJb3gcfmFLxm8Rta3KSejMs
ETH: 0x1ce0A3F215101737A3Df6C67096A0cD74a28b9Ac

💸Nebo “starými” penězi – fiatem:
Patreon: https://www.patreon.com/BitcoinovejKanal
Revolut: https://pay.revolut.com/profile/jakubtyr
PayPal: https://www.paypal.me/jakubvejmola/

💬Komunita:
Discord chat: https://discord.gg/HWG9Erm
Facebook: https://www.facebook.com/BitcoinovejKanal
Instagram: https://www.instagram.com/BitcoinovejKanal

📧E-mail (pouze obchodní korespondence):
BitcoinovejKanal@gmail.com
📦Chcete-li mi něco poslat, využijte prosím pobočku zásilkovny:
Olomoucká 49a, Prostějov, 796 01 (telefon prosím vyplňte svůj)

📝Licence na hudbu kupuju na Epidemic Sound: https://bit.ly/BK-Epidemic

#Bitcoin #Kryptomeny #Blockchain

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

 1. 📰Zprávy:

  0:00 Intro
  0:40 Jdeme rovnou na Šarlatánskou analýzu BTC
  4:30 Co Kicom doporučuje?
  06:18 Fear & Greed index
  07:38 A jak jsou na tom altcoiny?
  09:19 Jak si vede zlato a akciové trhy?
  11:01 Pohyb BTC v hodnotě $1bn
  14:32 Kolik je uloženo ETH v depozit kontraktu?
  18:51 Smutný příběh: https://cointelegraph.com/news/i-destroyed-my-life-uniswap-trader-spends-9-500-in-fees-on-120-transaction
  21:34 Virgin Galactic: https://spacenews.com/virgin-galactic-prepares-to-transition-to-operations/

 2. Dobre musím to uviesť na pravú mieru. Vraždu si na DarkWebe ako bežný smrtelník určite neobjednáte, všetky služby sú podvodné a neexistuje žiadni online murder/hitman service či na escrow trhoviskách alebo na externých adresách ktoré akurát podvádzajú ľudí a služba nebude nikdy vykonaná ale prídete o kryptomeny.
  Treba používať mozog, naozaj si myslíte že existuje zločinecký gang ktorému pošlete kryptomeny ,pošlete mu fotku a adresu obeti a ona ho zabije?? vôbec vás nenapadne problematika toho kšeftu? Vraždu si môže anonymne objednať hoci kto a niekto tu vraždu musí fyzicky vykonať to znamená tento model nemôže nikdy konzistentne fungovať lebo tajný agenti hneď zločinecký gang rozložil.. V praxi ten murder service podvod funguje tak že keď im pošlete informácie o obeti tak im už musíte zaplatiť krypto inač vás budú vydierať a keď nezaplatíte tak vás anonymne nahlásia polícii že ste si u nich chceli objednať vraždu tej obeti, a keď zaplatíte tak akurát stratíte kryptomeny lebo servis prevádzkuje podvodník.
  Vražda na objednávku bude vždy dôverný biznis, to znamená musíte poznať niekoho kto pozná niekoho kto pozná vraha, a vrah si vás najprv preverí, a nikdy to nebude online anonymná služba.

  Ono existuje 1 prípad kde sa stala vražda cez "Darkweb", konkrétne na Ruskom trhovisku Hydra, ale tiež to nevykonával žiadny gangster ale Ruský náhodný feťák ktorý si chcel privyrobiť, a objednávku nezadával bežný smrtelník ale majiteľ vendorského účtu na Hydre, teda vraždu si objednal cez escrow systém na hydra markete obrovský díler ktorý tam predával, hodil do hydra escrow(escrow niečo ako smart kontrakt) kto zabije túto osobu dostane na prepočet tuším 50.000€,no a našiel sa Ruský feták ktorý tu osobu zabil (o 2 hodiny ho polícia chytila). Takže v praxi ak by si chcel niekto objednať vraždu online musel by najprv dlhé roky mať úspešný drogový obchod na DarkWeb escrow marketoch na ktorých by musel mať výbornú reputáciu, potom keby dá do escrow tasku že požaduje vraždu a dá tam veľkú odmenu tak by sa mohol nájsť nejaký človek ktorý by vraždu vykonal, ale opäť podotýkam bez toho aby ste neboli dôverná osoba ako veľký díler vám nikto nebude robiť vraždu lebo jednodcuho potenciálny vrah nemôže vedieť 2 veci, jednak 1) či nie ste tajný agent. A za druhé 2) či dodržíte dohodu a finalizujete Escrow kontrakt, lebo peniaze neposielate priamo dílerovi ale posielate to trhovisku ktorý krypto drží v úschovne(Escrow) do doby kým nepotvrdíte dodanie služby, a keď jednoducho kliknete na "Disuput" tak trhovisko bude na vašej strane a vráti vám peniaze a vrah by nedostal vyplatené kryptomeny aj keby vraždu vykonal. Samozrejme môžte si napríklad kúpiť drogy a dať disput ale tam to nevadí a v praxi sa to nerobí lebo vám už díler nikdy nepredá žiadne drogy, a má vašu adresu takže by vás mohol eventuelne vydierať, takže väčšina ľudí ak im prídu drogy kliknú na "finalized" a dokončia escrow kontrakt a díler dostane kryptomeny, ale tento princíp by pri vraždách nemohol fungovať…

  BTW k adrese majú prístup iba federálny agenti, zrejme klasická korpupcia ako v prípade silkroad 2.0 kde išli sedieť aj FBI agneti ktorý si chceli uliať nejaké bitcoiny. BTW taký fakt, silkroad bol na dnešné pomery malý až stredný market, napríklad Alphabay ktorý bol zadržaný tuším 2017 mal zalistovaných 140.000 produktov a predávalo tam 40.000 vendorov (najmä díleri), len k porovnaniu silkroad kde bolo zalistovaných "len" 13.000 produktov 🙂 čo dnešné trhoviská dosahujú po pol roku fungovania (ak sú zalistované na darknetstats,darknetlive, a iných clier web portáloch, napríklad Empire market o ktorom som nedávno informoval že robí exitscam mal zalistovaných cez 60.000 produktov.. A čo sa týka k predaju na darkwebe tak všetky legitímne obchody sa procesujú cez trhoviská a 99% obchodov mimo escrow trhoviská sú podvodníci. Obsah ktorý sa predáva sú najmä drogy, potom sú to kreditné karty (nie fyzické ale digitálny tovar vo forme CVV fulz Alebo takzvaných DUMPS čo sú informácie TR1 a TR2 o kreditnej karte ktoré máte na tom čiernom magnetickom stripe to sa využíva v krajnách kde nieje čip+pin systém) najväčší predajcovia kreditných kariet na svete sú dvaja ruský hackeri, jeden sa volá RESCATOR ktorý prevádzuje dlhé roky anonymný obchod aj na clierwebe a ďalší je JOKER STASH o ktorom písal aj brainkrabs (krebsonsecurity)… ďalej sa tam predávajú už v menšiom vylákané doklady cez ktoré si môžte overovať KYC/AML proces, potom sú na trhoviskách iba bezhodnotné návody ktoré sa predávajú väčšinou za euro, väčšinou sú to návody na syntézu nejakej drogy, či emailove zoznamy,templaty bank na phising a podobne..

 3. Parádní a hlavně dobře vysvětleno co a jak a proč…. I když jasně každý se musí nakonec rozhodnout sám, ale informace si oveřuji i z jiných zdrojů a prostě to co uvádíš je true. Jak to bude s ETH které máme soukromě v peněženkach po tom přechodu na 2.0, předvedou se automaticky? Dekuji

Leave a Response