close
News

BTC 26k! Bitcoin BTC Daha Kadar Yükselir? Bitcoin Bugün Alınır Mı? Altcoinler Ne Zaman Canlanacak?

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

Yeni başlıyorsan kılavuz: https://bit.ly/kriptoemre101
SOSYAL MEDYA’DA BENİ TAKİP EDIN!
Facebook Sayfam: https://www.facebook.com/kriptoemre/
Twitter Sayfam: https://twitter.com/kriptoemre
Telegram Kanalım: https://t.me/kriptoemre
Patreon’dan Destek ol: https://www.patreon.com/kriptoemre

GÜNLÜK ALTCOIN SİNYALLERİ İLE HİÇ ZARAR ETME
Sinyal Kanalı İçin: https://www.patreon.com/kriptoemre
Sinyal Algoritması Nedir? https://www.youtube.com/watch?v=Dc4mEX1W8Ww
Sinyal Algoritması Nasıl Kullanılır? https://www.youtube.com/watch?v=Ec-zm3xsFsk

Bitcoin (BTC) fiyatları beklediğimiz gibi eski rekorunu kırdı ve Bitcoin hızla yeni rekorlara gidiyor! Kripto Paralar ve Bitcoin de önümüzdeki günler neler olacak? Bitcoin Daha Ne Kadar Yükselecek? Bitcoin Daha Ne Kadar Yükselir? Bitcoin düşer mi? Altcoin rallisi ne zaman başlayacak? Altcoin ler ne zaman yükselecek? Altcoin ve Bitcoin beklentilerim + piyasa genel değerlendirmesi bugünkü sohbet videomuzda!

Tüm bu soruların cevabı ve haftanın önemli haberleri için Kripto Emre’yi takip edin!

Videoyu beğenerek kanalıma destek olmayı, bu videoyu diğer altcoin ve bitcoin yatırımcısı arkadaşlarınıza paylaşmayı unutmayın!

#Bitcoin #Altcoin #BTC

*Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.*

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. Agalar play store'da Pİ NETWORK ve BEE NETWORK diye iki tane uygulama var bunlar mobil uygulama üzerinden her gün kullanıcılarına ücretsiz coin dağıtıyor Pi Coin ve BEE Coin henüz borsaya giriş yapmadı, önümüzdeki en fazla iki yıl içinde borsaya giriş yapacaklar ve şu anlık ikisinin de tahmini piyasa değeri en az 1$ olarak belirlenmiş durumda. Niye ücretsiz coin dağıtıyor diye soracak olursanız, hedefleri piyasaya girmeden dünyadaki en fazla aktif kullanıcısı olan coin durumuna yükselmek. Yapacağınız tek şey uygulamayı telefonunuza indirip kayıt olmak ve her 24 saatte bir uygulamaya giriş yapıp oradaki yıldırım ve arı simgelerine tıklamaktır. Bunu yaptığınız her gün için saat başı ücretsiz coin kazanacaksınız. Hiçbir ücreti falan da yok tamamen ücretsiz.uygulamaya kayıt olurken sizden referans kodu istenecek, o kısıma benim referans kodumu yazarsanız saat başı %25 daha fazla kazanırsınız. İki uygulamayı da indirip kayıt olun her gün girip çıkın, muhtemelen önümüzdeki yıl bana dua edeceksiniz, geleceğe dair büyük bir yatırım, REFERANS KODU: Yusufover (Pİ Coin)
    REFERANS KODU: yusufover (Bee Coin)
    Herkese bol kazançlar kankalar.

  2. her hafta düzenli bitcoin alsak bütçemiz kadarıyla tl dolar artışı ve bitcoin artışıyla hep kar edilir mi %10 kar edip çekilecek şekilde ama sürekli de ana paraya takviye?

  3. Değişme direnenler yok olmaya mahkûm olur. 3 yıl önceye değil 3 yıl sonraya bakmaya odaklanmak gerekir.
    Alt coinler için herhalde üç beş cent ile zengin olmanın ve bak nasıl da bulduk deyip hava atmanın derdindeler herhalde…

Leave a Response