close
News

Bitcoin za $18 000? WTF?! | Citibank předpovídá $300 000 | Bitcoiny mizí z burz – CEx 19/11/2020

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

📰Zprávy:
• 0:00 Intro a omluva za odmlčení
• 0:57 Šarlatánská analýza BTC
• 3:09 Co máme očekávat?
• 08:10 Rady pro nováčky
• 10:31Tržní kapitalizace BTC
• 11:13 Citibank má svojí analýzu: https://www.coindesk.com/citibank-bitcoin-gold-318k-2021
• 12:17 Twitter – Larry Cermak, Brian Armstrong a Typerbole
• 15:26 O ekonomice na Twitteru – Lukáš Kovanda
• 15:53 Pár zajímavostí na závěr

💰Nákup kryptoměn a $10 v Bitcoinu zdarma při nákupu nad $100:
http://bit.ly/BitcoinovejKanal-Coinbase
💠Altcoinová burza Binance: http://bit.ly/BitcoinovejKanal-Binance
💵Nákup kryptoměn za CZK – Česká směnárna Simplecoin: https://bit.ly/Simplecoin

👕E-Shop s merchem: https://bitcoinovejkanal.cz/eshop/

🔑Doporučené hardwarové peněženky:
Trezor One: http://bit.ly/BK-Trezor-One
Ledger Nano S: http://bit.ly/BK-Ledger-Nano-S
Trezor Model T: http://bit.ly/BK-Trezor-T
Ledger Nano X: http://bit.ly/BK-Ledger-Nano-X

👑Fyzické zlato (a jiné drahé kovy) nakupuji u společnosti Golden Gate.
Kontaktujte prosím obchodního zástupce Michala Koláře: http://bit.ly/GG-MichalKolar

❤️Kanál můžete podpořit kryptoměnami:
Lightning Network: https://tippin.me/@BitcoinovejKnl
BTC: 3CtnU3tSMsJ8mSZ6QxkE3bHVyHt6cqcwgh
LTC: MKXnaabHPAnsJb3gcfmFLxm8Rta3KSejMs
ETH: 0x1ce0A3F215101737A3Df6C67096A0cD74a28b9Ac

💸Nebo “starými” penězi – fiatem:
Patreon: https://www.patreon.com/BitcoinovejKanal
Revolut: https://pay.revolut.com/profile/jakubtyr
PayPal: https://www.paypal.me/jakubvejmola/

💬Komunita:
Discord chat: https://discord.gg/HWG9Erm
Facebook: https://www.facebook.com/BitcoinovejKanal
Instagram: https://www.instagram.com/BitcoinovejKanal

📧E-mail (pouze obchodní korespondence):
BitcoinovejKanal@gmail.com
📦Chcete-li mi něco poslat, využijte prosím pobočku zásilkovny:
Olomoucká 49a, Prostějov, 796 01 (telefon prosím vyplňte svůj)

📝Licence na hudbu kupuju na Epidemic Sound: https://bit.ly/BK-Epidemic

#Bitcoin #Kryptomeny #Blockchain

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. Jen taková technická od dlouhodobého hráče v cryptu, tzv. alpha leak. Když je zlato hodně drahé, co začnou lidi kupovat? Stříbro. All in LTC, je hooooodně undervalued a rally na něm teprve začíná. Tento koment si vyfoťte a za měsíc se uvidíme na 240 dolarech.

  2. Citi Bank patrí do bankového kartelu, jedná sa o kriminálnu organizáciu na najvyššej možnej úrovni ktorá okrem iného manipuluje prakticky všetky svetové trhy, neviem či by som si na vašom mieste robil predpovede na základe nepriateľa všetkých retailových účastníkov trhu. Treba trochu použiť mozog, naozaj si myslíte že citibank, goldmansachs, JP Morgen chase bank,hsbc,Credit Suisse,deutsche bank a iný členovia bankového syndikátu sa nechajú pripraviť o likviditu? Naopak, oni dobre vedia čo hovoria, koniec koncov "predikcie" respektíve verejné brepty týchto bank nie sú nič nové a nič nezvyčajné, aspoň čo sa týka FX marketu, lebo už od nepamäti pravidelne zverejnujú "svoje" pozičné náhlady ktoré vo finále majú nulovú výpovednú hodnotu lebo to skôr nefunguje ako funguje, to čo hovoria je maximálne irelevantné lebo si to v skutočnosti spravia po svojom a potahajú si ten trh tam kam potrebujú.

    Ak si dáte 10 minút matematiky tak to určite pochopíte, spočítajte si kapitálovú dispozíciu všetkých veľkých finančných inštitúcii ktoré som spomenul a pochopíte že oni sú tí ktorý majú vždy pravdu, lebo sa dostanete k záveru že keby chceli tak si môžu kúpiť celú planétu (bez nadstávky), odjakživa sú hlavnými účastníkmi trhu a odjakživa na nich participujú ako nepriatelia retailu, sú prítomný okrem iného aj v to čo retail nazíva ako krach/korekcia v bublinách ktoré v skutočnosti nespôsobí panika na trhu či nejaké nezmyselné fundamenty ale práve tieto kriminálne organizácie (majitelia globálneho finančného systému) ktoré sa na vašej likvidite pekne nabalia..

    Mám 1 dobrú správu pre držiteľov bitcoinu a 1 zlú, začnem tou dobrou.
    Keďže sa praktikuje toto divadielko od najmocnejších finančných inštitúcii a trhy sa dostávajú do euforie tak je možné logicky predpokladať že toto nafukovanie trhu bude pokračovať a ešte sa len rozbehne pekný longový run, takže je dosť možné že vás čakajú pekné mesiace.

    A tá zlá správa? Je to podvodná hra tak ako všetky bubliny, bubliny dnes nevznikajú organicky, keďže drvivú väčšinu kontraktov zobchodujú dcérske spoločnosti týchto bánk, sú "bubliny" čisto plánová a plne pod kontrolou riadená tržná machinácia, princíp dúfam nemusím vysvetlovať, v skratke je to oj*b na retail kde to zhodia v najväčšom peaku nákupnej euforie tak ako tomu bolo aj pri minulej krypto bubline. Tých 300.000 teraz principiálne určite nejde očakávať ale je úplne reálne že sa bitcoin dostane dosť vysoko nad historické maximá, no treba si uvedomiť 2 fakty bubliny v logaritmickom merítku alebo v prepočte na percentá sú percentuálne nižšie vyššiu kapitalizáciu a likviditou, to znamená logicky každá ďalšia bublina bude percentuálne menšia, stačí sa pozrieť na historické prvé bitcoinové bubliny ktoré mali od štartu respektíve od štartu až po svoj high vyššie percentuálne zhodnotenie ako tá najznámejšia bublina( 2017 posledná na krypte), preto je jasné že percentuálne potenciálne zhodnitenie tejto bubliny(až po svoj high) ktorá prebieha bude nižšie, dokonca sa už v tomto prípade nemusíme baviť ani o násobení hodnoty bitcoinu keďže trh je už likvidnejší a efektívnejší klúdne to nemusí spraviť ani tých 40K a zosype sa to, každopádne tých 300K to určite nebude už len preto že to hovorí Citi :). uvidíme, prajém vám pekný euforický let, ale pamätajte že nič netrvá večne a vždy to praskne.

Leave a Response