close
News

Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ve altcoin satın alma

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

https://shiftdelete.net/bitcoin-nasil-alinir-altcoin-satin-alma

Bitcoin nasıl alınır diye merak ediyorsanız, hem BTC hem de altcoinlerin nasıl alınabildiğini bu videoda açıkladık! Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ileride değerlenme potansiyeli olan altcoin’lerin özelliklerine yakından bakmıştık ve bu videomuzda bitcoin ve altcoin satın alma ile ilgili birçok soru gelmişti.

Bitcoin nasıl alınır? Altcoin nasıl alınır?

Videomuzda geçmeden önce önemli bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Bu video, sadece bilgilendirme amaçlı olup bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar çok hızla değer kazanabildiği gibi aynı şekilde değer de kaybedebilir. O nedenle eğer kendi kararınızı verdiyseniz yatırım yapmanız gerekiyor.

Bitcoin satın almak için ilk olarak Türkiye’de yer alan borsaları kullanmamız gerekiyor. Fiyatlara ve diğer özelliklerine göre tercih edebileceğinz en popüler isimler Paribu, BTCTurk ve Koineks olarak sıralanıyor. Öncelikle banka havalesi yoluyla bu sitelerden birine açacağımız hesaba para yatırmalı ve ardından o günün BTC veya diğer kripto para kuruna göre alım yapmamız gerekiyor.

Alım işleminden sonra isterseniz kripto paranızı o borsada tutabilir isterseniz de ilgili cüzdanlarınıza aktararak saklayabilirsiniz. Altcoin satın almak için ise yurtdışı borsalarını kullanmamız gerekiyor. Bu noktada en popüler isimler Bittrex, Binance ve Cryptopia diyebiliriz. Her borsada her altcoin olmadığı için, aktarım işlemini yapmadan önce yatırım yapacağınız altcoinin ilgili borsada olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Türk borsasından, yabancı borsaya aktarım ise ilgili cüzdan kodlarıyla oluyor.

Diyelim ki Binance borsasını seçtiniz ve Türk borsasındaki coini oraya aktarmak istiyorsunuz. Bunun için Binance hesabınızın ilgili coin cüzdan numarasını kopyalayıp, Türk borsasından bu cüzdan kodunu girerek aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra ise diğer altcoin’lerden satın alabilirsiniz.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

 1. Tronlink Link Pro’da 300 Kredi Kazanmak için Yapılacaklar
  (Uniswap’ın Dağıttığı UNI Gibi Olma Olasılığı Çok Yüksek
  1)Tronlink Pro uygulamasını indir
  2)Hesap Oluştur
  3)Me Yazan bölüme tıkla
  4)Friend invitation yazan kısımına tıkla
  5)Claim Rewards yazan yere davet koduna 4dPp yazın
  6)Bu sayede 300 kredi kazanacaksınız.
  7)Sadece davet kodu ile birşey satın alıp satmadan bu puanları kazanmanız mümkün.
  *Bugün Uniswap BEDAVA FREE 400 UNI Dağıttı=1500 USDT Civarı
  *Tronlink Pro (JUSTIN SUN) 300 Puan Dağıtıyor =USDT?
  Yukardaki işlemleri yaparak hemen kredini al Claim Rewards code; 4dPp

 2. Ethereum, bitcoin bunların zamanı geçti. Artık yatırım yapsanız bile çok yüksek miktarlarda yapmanız gerekecek. En iyisi pi coin/ pi network ile uğraşın. Yapmanız gereken tek şey her gün kazı yapmak ve inanın 1 dk bile sürmez. Bence borsaya açılmadan indirip üye olun. Zamandan kayıp yok, sermaye gerektirmez, pilinizi ve internetinizden de harcamaz. Ayrıca kaydolabilmek için referans kodu lazım. Uygulamanın adı: Pi network
  Referans kodu: nfsekn

Leave a Response