close
News

Bitcoin insanlık tarihinin en önemli icadı olabilir mi?

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

Az sonra anlatacağım konu, insanlık tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olabilir. Olmayabilir de… Sonuçta konunun temeli teknoloji olduğu için ben yine de anlatmak zorunda hissediyorum kendimi. Ve en başta uyarıyorum. Anlatacaklarım bir yatırım tavsiyesi olmayacak. Konunun sadece block chain denilen teknolojik temelini aktaracağım. Yatırım yapılır mı, nasıl yapılır soruları bu videonun konusu değil. Şimdi tarihe bir not düşelim. 1 Bitcoin bu videonun hazırlandığı Aralık 2017’de yaklaşık 60.000 TL / 15.000 USD değerinde. Siz izlerken ne olmuştur kim bilir? Bundan bir kaç yıl önce bir kaç yüz liralık Bitcoin alsaydınız şimdi milyonerdiniz. 18 yaşındaki şu çocuk gibi. Daha bunun gibi pek çok örnek var. Aman iştahınız hemen kabarmasın, bilmediğiniz bir şeye hemen yatırım yapmayın diye bu videoyu hazırladım. Önce bilin sonra ona göre hareket edin.
~
Canon C200 ile 4K çekilmiştir.
~
Videonun tam metni ve kaynaklar sitemde:
http://barisozcan.com/bitcoin-insanlik-tarihinin-en-onemli-icadi-olabilir-mi
~
Kısa filmim “Korkuluk”u izlemek için
https://www.youtube.com/watch?v=wGjjAnhsb20
~
Yeni videoları kaçırmamak için ► http://bit.ly/barisozcanyoutube
Altyazı eklemek için ► http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?tab=2&c=UCv6jcPwFujuTIwFQ11jt1Yw
~
STT ► http://bit.ly/stt-serisi
OKU ► http://bit.ly/oku-serisi
İZLE ► http://bit.ly/izle-serisi
VLOG ► http://bit.ly/barisozcan-VLOG
~
http://twitter.com/BarisOzcan
http://google.com/+BarisOzcan
http://facebook.com/BarisOzcan
http://instagram.com/BarisOzcan
http://BarisOzcan.com/sikca-sorulan-sorular

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. 300 TRONLİNK !!!veren air drop var!!! .Tronlik pro uygulamasını indirin.(appstore veya play store).Hesabınızı kurun..Kurduktan sonra sağ altta ME bölümüne tıklayin, o. invite friend bölümune basin, sağ üstte CLAİM REWARDS var oraya tıklayıp 4EQr  kodunu girin. Şu an ne kadara tekabül ettiği belli değil sonra açıklanacak uni örneği gibi olursa (AirDrop’a katılanlara 400 uni jetonu verildi şu an yaklaşık 15.000 lira değerinde ) muhteşem olur denemekte yarar var.

  2. Bitcoin’s price action has been flashing warning signs to investors throughout the past few days, with buyers and sellers largely reaching an impasse as the cryptocurrency struggles to garner any clear momentum. Its stalling uptrend has come about due to the intensity of the resistance between $11,000 and $11,200. Each tap of this region has catalyzed intense selloffs. Various analysts are now offering mixed outlooks on the asset, widely noting that its mid-term trend hinges almost entirely on its reaction to $11,000. The grounds are shaky and also different views and speculation going on about bitcoin and the next move will there be a strong uptrend or more dipping, it's a speculative market which is why accumulating and stacking up more coins in your holdings is of utmost importance, am not talking DCA but trading I am a swing trader and I can say I have my profit to show for it but the core reason to my successful trading experience is Bryant Miller. He is trade guide/coach and also a Trade signal provider, he provides the best trade calls, I was able to stack up 18 btc in profits in my holdings in just a short while of copying his trade signals in my trade. Bryant can be reached through Telegram (bryantmillertrade) and WhatsApp (+12532317125) for more inquiries into his trade signal services.

  3. sistemkoin.com sitesine sabahtan beri girilmiyor. Son 1 aydır para çekemeyen müşterilerin şikayetleri ile dolu internet. Aman dikkat paranızın üstüne yatacaklar gibi görünüyor! Bu kadar şikayete sahip bir sistemkoin sitesinden kimseye hayır gelmez!'

Leave a Response