close
News

Bitcoin, Altcoin | Teknik ve Temel Analiz #41.Yayın – Sürpriz Konuk

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), cardano (ADA), xrp, dogecoin, solana (SOL), palkadot (DOT), uniswap, litecoin (LTC), avax, vet, xlm coin, trx coin, atom coin, bnb coin, aave coin, axie coin, algo coin, xtz coin, grt coin, btt coin, chz coin, hot coin, theta coin, sushi coin, shiba Inu coin, ripple, bittorrent coin ve daha binlercesi arasından analiz isteklerinizi Stevedabitcoin youtube kanalımızda canlı yayınlar esnasında iletebilirsiniz.

Kripto Ücretsiz Finans Eğitimi İçin Başvuru Formu: https://bit.ly/icrypex-steve-academy
Icrypex‘in katkılarıyla…

00:00 Giriş
07:43 Güncel Piyasa ve Döviz Haberleri
10:17 Emtialar
10:48 En çok artan ve en çok düşen coinler
13:52 Altın Analiz
15:08 Kripto korku ve açgözlülük endeksi
16:52 Btc Long/Short Analiz
19:10 Bitcoin (BTC) Analiz
27:24 Piyasa Döngüsü
37:43 Gökçe Çalışan (Icrypex)
39:57 Bitcoin Aylık Döngüsü
40:16 Gökçe Çalışan (Icrypex)
44:46 Kriptolevent
45:45 Bitcoin İstatistikleri – Geçmiş Verileri
50:39 2025’te ne olacak?
55:52 Fed Faiz Kararı?
56:55 Seç Başkanı Gary Gensler
58:03 Elon musk, Dogecoin Haberi
1:00:42 NFT SteveXTrade
1:10:58 Kapanış

Bitcoin ve Kripto Para Birimleri

Bitcoin ve Kripto para birimlerine duyulan ilgi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şu an piyasa da 10.000’den fazla kripto para birimi mevcut. Bunların her biri farklı hizmet alanlarına sahip. Artık küresel çapta milyonlarca kişinin bu teknoloji harikalarına dair bilgisi bulunuyor. Kripto para denildiğinde insanların aklına ilk gelen genellikle Bitcoin olmaktadır. BTC, piyasanın amiral gemisi niteliği taşıyor. Bunun en büyük sebeplerinden biride ilk çıkan dijital para olmasıdır. Bitcoin, yaptığı büyük sıçramalar ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Artık yüzlerce şirket BTC’e yönelik ciddi yatırımlar yapıyor ve sistemlerine entegre ediyor. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e dair güncel analizleri popüler analist KriptoLevent’in anlatımıyla kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin Analizleri ve Bitcoin İncelemeleri

Son dönemlerde gündemi bir hayli meşgul eden kripto paraların pek çok yararı bulunuyor. En büyük faydalarından biri de günlük yaşantımızda kullandığımız paralara dönüştürülebilir olmasıdır. Kripto paralar ülkelere bağlı değildir. O nedenle ülkelerde meydana gelen ekonomik sorunlardan olumsuz bir şekilde etkilenmezler. Bildiğiniz gibi günümüzde kripto paralara dair önemli düzenlemeler yapılmaya başlandı. Hem altcoin hem de Bitcoin ile işlem yapan kişilerin sayısı da sürekli artmaya devam ediyor. Altcoin analizleri ve Bitcoin incelemelerine dair güncel paylaşımları kaçırmamak için kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bitcoin ve Güncel Kripto Para Haberleri

Türkiye’de kripto para sektörünün büyüme hızının yüksek olması da kripto paralara olan ilginin arttığını gözler önüne seriyor. Son yıllarda yatırımcıların ve finans dünyasından profesyonellerin gündeminde olan kripto para, kimilerine göre riskli, kimilerine göre kârlı bir araç. Ancak bilinen bir gerçek var ki, o da sağladığı fırsatların çok daha ağır basmasıdır. Analiz ve incelemelere ek olarak Büşra Temurçin’in sunumuyla piyasaya dair güncel haberleri de kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Icrypex’in katkılarıyla…
https://bit.ly/icrypex-steve-academy

Bunları izlediniz mi?

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 41.Yayın 22.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin-41-yayin

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 40.Yayın 20.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin-40-yayin

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 39.Yayın 17.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin-39-yayin

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 38.Yayın 15.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin-38-yayin

Steve’den haber var!
https://bit.ly/stevedabitcoin-steve-a

Şimdi Başlıyoruz! Stevedabitcoin ve Icrypex Güçlerini Birleştirdi!
https://bit.ly/stevedabitcoin-ve-icrypex

Ücretsiz Eğitim: https://bit.ly/icrypex-steve-academy

https://www.stevedabitcoin.com/
Altcoin haberleri: https://news.stevedabitcoin.com/
Stevedabitcoin Twitter: https://bit.ly/twitterstevedabitcoin
Analizlerimiz: https://tr.tradingview.com/ yayınlanmaktadır.

İlgili Konular;

Bitcoin
Ethereum
Cardano
Solana
Dogecoin
Litecoin
Bitcoin Analizleri
Bitcoin Son Durum
Bitcoin İnceleme
Altcoin Analizleri
Altcoin İnceleme
Kripto Para Analizi
Kripto Para İnceleme
Kripto Para Analizleri
Kripto Para Birimi
Kripto Para Birimleri
Bitcoin Haberleri
Altcoin Haberleri
Finans Haberleri
Blockchain Haberleri
Kripto Para Haberleri
Fiyat Tahminleri
Grafikler
Teknik Analiz,
Grafik Analiz,
Piyasalara Genel Bakış
Piyasa Değeri

#bitcoin #altcoin #grafik

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

6 Comments

  1. 45:10 Aynen öyle 1 dolarlık coin ile 1000 dolarlık coin %10 yükselince ikiside %10 kazandırır. Aldığın yer sattığın yer önemli en başta, ayrıca bitcoin güncellemesi olayı bir fırsat, bu işle uğraşanlar klasik bitcoin düştü diğerleri de düşer söylemini yapmamalı, çünkü zaten altcoinlerde yükseliş beklerken, bitcoindeki bu en büyük ve farklı güncelleme beklentisi diğer coinlerde ki olası büyük bir sıçramaya işaret edilmeli! Bu gerçekleşince piyasanın güvenirliliği yine kanıtlanmış olur.
    Sonuçta kripto paranın işi aya çıkmak değil, dağları tepeleri ine çıka ilerlemek, ovalarda, kırlarda avlanıyor, besleniyor güçlenip yükseklere doğru yürüyüşüne başlayıp dünyayı arşınlayıp, düzlüklere inip insanları ordusuna katıp güçleniyor, kimseyle bir derdi yok tek düşmanı karşısında duranlar… Burada vazgeçilmez teknolojinin eseri olan para devriminin sonucu doğan bir halk hareketi var, tarihte bu tür hareketler ancak kendinde büyük yanlışları barındıran bağnaz, tutucu ülkelere zarar vermiştir!
    Herkes parasının bir miktarını koymalı, Bitcoini yani merkeziyetsiz dijital paraya karşıt söylemler ezberletilmiş olanlar; tarihdeki olaylara bakıp, keşke şu devrimlerde benimde tuzum olsaydı, şu halk hareketinde bende olsaydım diye düşünenler, belki o zaman olsaydınız aaa çok riskli paramdan hayatımdan olamam mı diyecektiniz… Büyük ihtimalle geçici heves, imkansız, gücümüz yetmez, yanlış yoldayım.. gibi düşüncelerle dolu olurdunuz, ancak şimdi o zamanları savunması kolay, olay yaşadığın çağı şimdiyi ve geleceği yorumlayabilmek, gerçekleri görmek.
    Tarihi süreçte birçok şey anlaşıldıktan sonra büyük insanları sıralayıp ''şunun şöyle yanında olurdum, ordusundan sıradan bir asker olurdum'' diyenlerden bazıları için söylenebilecek şey, o zaman o karakterle doğsan belki karşısında olurdun, eğer ki tutucuysan, kandırılıyorsan veya ön yargılı, ezber öğretilerle yaşadıysan, ya da dogmatiksen…

Leave a Response