close
News

Analiza weekendowa Bitcoin – BTC/PLN na 27/11/2020 – BitBay

All the content, images, articles, posts, pages written and published by https://simplebitcoinnews.com are not financial advice but opinions of the crypto community and are only for educational or entertainment purposes.

Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku Bitcoina! Zobacz dzienną analizę techniczną BTC do PLN i zarabiaj skuteczniej!

Graj swobodniej na BitBay i przekonaj się co to prawdziwy trading:
https://bitbay.net/pl/pro

Zostań z nami na bieżąco:

Facebook: https://www.facebook.com/BitBayPolska
Twitter: https://twitter.com/BitBayPolska
Instagram: https://www.instagram.com/bitbay
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCGzi

(Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Giełda BitBay nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Giełda BitBay podjęła odpowiednie kroki, aby zapewnić dokładność prezentowanych informacji.

Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.)

#bitcoin #analizatechniczna #inwestowanie

Cryptocurrency trading/investing involves substantial risk of loss and clients may or may not lose more than their original investment. Any content on https://simplebitcoinnews.com should not be relied upon as advice or construed as providing recommendations of any kind.

Are you are interested in trading bitcoin?

Keep Your Crypto Safe! ?

5 Comments

  1. Witam, zniesienie fibo mysle lepiej zaznaczyc od marca i okolic 15000zl, jest jeszcze CME gap w okolicy 9500$ i jak na zlosc idealnie sie sklada z 61,8 fibo wlasnie z zakresu 15000zl do 73200zl.Pozdrowienia

Leave a Response